Oblíbené ()

AirCurve 10 CS PaceWave

Autoadaptivní servoventilátor

AirCurve™ 10 CS PaceWave™ je určen pro stabilizaci ventilace pacientů s centrální spánkovou apnoí (CSA), smíšenou spánkovou apnoí a periodickým dýcháním, v kombinaci s nebo bez obstrukční spánkové apnoe. U CSA může být normální dýchání ovlivněno sníženou senzitivitou na abnormální hladinu kyslíku v krvi, což vede k nadměrné kompenzaci signálů odesílaných z mozku do plic pro zpomalení (redukci přílivových objemů) nebo zrychlení (zvýšení přílivových objemů).

CSA se liší od obstrukční spánkové apnoe, která je způsobena blokací horních dýchacích cest. Pokud máte CSA, Váš lékař vám poskytne nezbytné informace. Někteří lidé trpí oběma typy spánkové apnoe a tento přístroj léčí oba dva.

AirCurve 10 CS PaceWave je adaptivní servoventilátor (ASV) se dvěma režimy: ASVAuto and ASV.

Algoritmus PaceWave je dostupný v přístroji AirCurve 10 CS PaceWave.

AirCurve 10 CS PaceWave přístroj

Režim ASVAuto

Režim ASVAuto se přizpůsobí vašim potřebám ventilace a stability horních dýchacích cest na základě pravidelného dýchání podle principu breath-by-breath (dech za dechem). Dýchání se výrazně stabilizuje díky léčbě poruch dýchání s automaticky se upravující tlakovou podporou a díky léčbě obstrukcí horních cest dýchacích s automaticky se upravujícím exspiračním pozitivním přetlakem v dýchacích cestách (EPAP).

AirSense 10 Elite v praxi

Režim ASV

V režimu PaceWave ASV váš lékař manuálně upraví exspirační pozitivní tlak v dýchacích cestách (EPAP) tak, aby pevně nastavený EPAP udržel vaše dýchací cesty otevřené.

Ostatní funkce

  • Tlaková křivka Easy-Breathe napodobuje křivku normálního dýchání a replikuje ji pro váš maximální komfort při dýchání.
  • Nepřetržité sledování úniků umožňuje, aby zařízení optimálně synchronizovalo svoji odezvu na každý nádech.
  • S integrovaným zvlhčovačem HumidAir si můžete užívat přínosy zvlhčování v systému, který se snadno používá. A pokud jej použijete s vyhřívanou hadicí ClimateLineAir™, vaše zařízení je automaticky navrženo tak, aby vám poskytovalo optimální teplotu a vlhkost pro maximální pohodlí.
  • Díky vestavěné bezdrátové technologii AirView™ má váš lékař přístup k informacím, jak dodržujete léčbu, může vám nastavení léčby na dálku upravit a také může zkontrolovat, zda váš přístroj funguje správně.