Oblíbené ()

Lumis 150 VPAP ST-A

Přístroj pro tlakovou podporu se zajištěným alveolárním objemem

Lumis 150 VPAP ST-A je neinvazivní ventilátor s alarmy, který poskytuje ventilaci přizpůsobenou individuálním respiračním potřebám pacienta díky souboru ResMed technologií zvanému IntelligentAir.

IntellligentAir zahrnuje iVAPS (inteligentní tlaková podpora se zajištěným objemem), který poskytuje pacientovi objem vzduchu odpovídající jeho léčebným potřebám, funkci intelligent Backup Rate (iBR), která dává pacientovi maximální příležitost spontánně spustit každý nádech, a volitelný AutoEPAP, který udržuje horní cesty dýchací průchodné. 

Lumis 150 VPAP ST-A přístroj

Elegantní a přátelský vzhled

Navržen pro vás, Lumis se snadno používá a nastavuje.

Lumis 150 VPAP ST-A  v praxi

Sada alarmů poskytuje větší jistotu

Ostatní funkce

  • Díky vestavěné bezdrátové technologii AirView™ má váš lékař přístup k informacím, jak dodržujete léčbu, může vám nastavení léčby na dálku upravit a také může zkontrolovat, zda váš přístroj funguje správně.
  • S integrovaným zvlhčovačem HumidAir si můžete užívat přínosy zvlhčování v systému, který se snadno používá. A pokud jej použijete s vyhřívanou hadicí ClimateLineAir™, vaše zařízení je automaticky navrženo tak, aby vám poskytovalo optimální teplotu a vlhkost pro maximální pohodlí.
  • Za účelem snažšího usínání zajišťuje funkce AutoRamp, aby přístroj vytvářel před usnutím nižší tlak. Jakmile přístroj detekuje nástup spánku, začne tlak postupně zvyšovat až na cílové hodnoty. Funkce RampDown před ukončením postupně snižuje léčebný tlak.